Nemeton Realizace spol. s r.o. vtiskneme vaší zahradě příběh…+420 608 340 085
info@nemeton-realizace.cz

CO JE NEMETON

Co je to nemeton? Představte si posvátné místo, vytvořené keltskými druidy. Mystický háj, vyvýšené místo s krásnými stromy,pramenem či jezírkem. Představte si místo v přírodě, které dominuje ve svém okolí. Představte si místo z keltských legend, kde se příroda dotýká nekonečné oblohy. To je nemeton.

V souladu s těmito principy je tým Nemeton realizace připraven vytvořit prostor vaší zahrady, zahrádky, zeleně i veřejného prostranství tak, aby se nejednalo o shluk květin a stromů, ale o místo s vlastním příběhem, kde budete žít v souladu s přírodou.

 

 

Realizační tým je tvořen kvalifikovanými odborníky a zkušenými zahradníky s mnohaletou praxí v tomto kouzelném oboru. Prioritou naší práce je poskytnout klientovi komplex odborných služeb v oblasti designu, krajinných úprav i samotné zahradní realizace. Náš klient je náš partner, cílem tohoto vztahu je dlouhodobá spolupráce založená na vzájemné důvěře, pečlivém naslouchání přání a požadavků, a následné citlivé realizaci v naprostém souladu s okolím.

 

 

 

Komentáře nejsou povoleny.