Nemeton Realizace spol. s r.o. vtiskneme vaší zahradě příběh…+420 608 340 085
info@nemeton-realizace.cz

Připravte se na zimu

Každá zahrada, potřebuje péči celoročně. A někdy je práce na ní hodně – například teď, kdy je nejvyšší čas připravit zahradu na zimu. Zkuste to letos tak, aby vám přinášela radost i v období zimního klidu. Že nevíte jak? Využijte naše služby.

Při práci na zahradě si nemusí člověk udělat vše sám. Každý na to nemá dostatek času, nebo mu to zdraví tak úplně nedovolí, případně to prostě dost dobře neumí – tedy nemá k zahradničení vztah. I přesto může zahrada vždy vypadat k světu. Nabízíme Vám individuální cenové nabídky, které Vám po zaměření na Vašem pozemku ušijeme na míru.

Na podzim je vhodná doba zejména pro tyto činnosti :

Podzimní údržba trávníků – podzimní údržba by měla zahrnovat přihnojení trávníku speciálním podzimním hnojivem – tj.hnojivem s nižším obsahem dusíku a vyšším obsahem draslíku – klasické trávníkové hnojivo na podzim není vhodné. Dále je vhodné provést postřik proti zimním plísním a u starších trávníků s vyšším obsahem stařiny provést podzimní vertikutaci.

Prořezávání vytrvalých bylin,keřů a dřevin,stříhání živých plotů,střih růží

Sázení a přesazování – díky dostatečné vlhkosti země je možné provádět veškeré výsadby – výsadby cibulovin kvetoucích na jaře,výsadby prostokořenných ovocných stromků ,které jsou teď na podzim v nabídkách zahradních center,zakládání živých plotů z prostokořenných dřevin,které jsou rovněž v podzimní nabídce

Shrabání a úklid listí,odplevelení výsadeb

Podzimní servis je možné objednávat už nyní, nejbližší termín Vám rádi sdělíme na telefonu nebo e-mailem. Pozemek je nutné předem prohlédnout!

img_20160909_121732

Komentáře nejsou povoleny.